Hakkımızda

    Endüstriyel Reklam tecrübesi ve yüksek ürün kalitesi ile kurumsal kimlik uygulamaları ve değişimlerine ait birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır. Açık hava reklamcılığına yönelik ürünlerle üAlüminyum, çelik gibi metalleri, akrilik, folyo gibi plastikleri işleme, boyama, aydın­latma ve dijital baskı ile bütünleştirerek üretim kalitesinde en üst seviyeye getiren Endüstriyel Reklam günümüz de perakende satış ve hizmet noktalarının kimliklendirilmesi ve donatımı alanında çalışmaktadır. 

    2000 yılında İstanbul’da kurulan firmamız hizmetlerine devam etmektedir. 

    Endüstriyel Reklam, kuruluşundan bugüne yurtiçinde birçok firmanın kurumsal kimlik tasarımların hazırlamış, iç mekan veya dış mekan için ürün sergi stant ve sistemlerini tasarlamış, prototiplerini geliştirmiştir. Yurtiçindeki müşterilerimizin mevcut yaygın ve büyük bayii/şube ağlarının kimlik dönüşüm lerini, firmaların stratejik tercihlerine göre, tümü aynı anda veya yıllara yayılacak şekilde aşama aşama, planlaması ve uygulamasıyla birlikte gerçekleştirmiştir. Kalite ve müşteri memnuniyetini vazgeçilmez ilkeler olarak belirleyen Endüstriyel Reklam,ISO 9001: -  ISO 14001:- OHSAS 18001:belgelerine sahiptir.

   Firmamız Kurumsal kimlik değişim projelerinin hazırlanmasında ve hazırlanan tasarımlara istinaden şube yapılandırmasının ölçü-keşif survey, grafik-tasarım, imalat ve montaj uygulama hizmetlerini ekte bulunan referanslar başlığı altındaki firmalara uzun yıllardır hizmet vermektedir